• -
  Основана
 • -
  години искуство
 • -
  Работилница
 • -+
  Вработените

Нови Продукти

 • sns01
 • sns04
 • sns03
 • sns02
 • линкедин-(13)

Ве молиме препуштете ни се и ќе стапиме во контакт во рок од 24 часа.

Проект шоу

ВЕСТИ

 • Gaosheng канцелариски мебел Co., Ltd.: Ергономски вртливи столици Прогрес

  На полето на канцелариски мебел, вртливите столчиња станаа задолжително во модерните работни простори.Бидејќи побарувачката за ергономско и удобно седење продолжува да расте, улогата на производителите и добавувачите на вртливи столчиња станува сè поважна.Канцеларијата во Гаошенг ...

 • Важноста на OEM тренинг столчињата во современиот работен простор

  Во денешното брзо, динамично работно опкружување, потребата за удобен и ергономски канцелариски мебел станува сè поважна.Бидејќи компаниите се стремат да создадат поволен и ефикасен работен простор за своите вработени, побарувачката за висококвалитетна обука за OEM в...

 • Гаошенг: лидер во фабриките за компјутерски столчиња

  Како основач и извршен директор на GaoSheng Office Furniture Ltd., горд сум што го водам еден од најраните и најголемите производители на канцелариски столици и маси во Кина.Со богата историја од 35 години, нашата компанија е во првите редови на обезбедување на висококвалитетен канцелариски мебел...

 • марка8
 • марка9
 • марка 1
 • марка2
 • марка3
 • марка4
 • марка5
 • марка6
 • марка7