• -
  themeluar
 • -
  vite përvojë
 • -
  Punëtori
 • -+
  Punonjësit

Produkte të reja

 • sns01
 • sns04
 • sns03
 • sns02
 • linkedin-(13)

Ju lutemi na lini dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Shfaqja e projektit

LAJME

 • Gaosheng Office Furniture Co., Ltd.: Karriget me rrotullim ergonomik Progress

  Në fushën e mobiljeve për zyra, karriget rrotulluese janë bërë një domosdoshmëri në ambientet moderne të punës.Ndërsa kërkesa për ndenjëse ergonomike dhe të rehatshme vazhdon të rritet, roli i prodhuesve dhe furnizuesve të karrigeve rrotulluese po bëhet gjithnjë e më i rëndësishëm.Zyra Gaosheng ...

 • Rëndësia e karrigeve të trajnimit OEM në hapësirën moderne të punës

  Në mjedisin e sotëm të punës me ritme të shpejta dhe dinamike, nevoja për mobilje zyre të rehatshme dhe ergonomike po bëhet gjithnjë e më e rëndësishme.Ndërsa kompanitë përpiqen të krijojnë një hapësirë ​​pune të favorshme dhe efikase për punonjësit e tyre, kërkesa për trajnime me cilësi të lartë OEM c...

 • Gaosheng: lider në fabrikat e karrigeve kompjuterike

  Si themelues dhe CEO i GaoSheng Office Furniture Ltd. jam krenar që drejtoj një nga prodhuesit më të hershëm dhe më të mëdhenj të karrigeve dhe tavolinave të zyrës në Kinë.Me një histori të pasur prej 35 vitesh, kompania jonë ka qenë në krye të ofrimit të mobiljeve të zyrës me cilësi të lartë...

 • markë8
 • markë 9
 • markë1
 • markë2
 • markë3
 • markë4
 • markë5
 • markë6
 • markë7